![IMG-bf33f8571b0dfaf304993df747c0ab98-V](http://ekl.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG-bf33f8571b0dfaf304993df747c0ab98-V-678x381.jpg)
![](http://ekl.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG-a57e624dce16dc4a660f77f555bc2850-V-1024x768.jpg)
Ξεκίνησε ήδη από χθες η διανομή χρώματος στους πλημμυροπαθείς της Θεσσαλίας. Χθες παρέλαβαν οι κάτοικοι στο χωριό Κουλούρι από ένα δοχείο 10l , σήμερα οι κάτοικοι της Φαλάνης και του Δασοχωρίου και συνεχίζουμε ως εξής τις επόμενες ημέρες:
![](http://ekl.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG-9abd168806a9c51f604ab3927b2dcc3d-V-1024x768.jpg)
![](http://ekl.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG-a3c0ca8a2fee4038a06fdd5e456f0675-V-1024x768.jpg)
![](http://ekl.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG-053ee3b337470512a0e93be70466900c-V-1024x768.jpg)
Πέμπτη 23/11:α) στον Άγιο Θωμά από την Επιτροπή Πληγέντων στον χώρο της πλατείας των Εργατικών κατοικιών Άγιου Θωμά. Τα επίθετα που αρχίζουν από Α ως Θ θα παραλάβουν τις ώρες 5-6 το απόγευμα. Τα επίθετα από Ι ως Π θα παραλάβουν 6-7 το απόγευμα και τα επίθετα από Ρ ως Ω στις 7-8 το βράδυ.
Β) Στην περιοχή του ΑΤΑ από την Επιτροπή Πληγέντων, στις 5 μ.μ. στον χώρο επί των οδών Ελευθερίου & Αγιάς.
Σάββατο 25/11: στις Εργατικές Κατοικίες Γιάννουλης από την Επιτροπή Πληγέντων, στις 11 π.μ. στην Πλατεία των Παλαιών Εργατικών Κατοικιών και την Πλατεία των Νέων Εργατικών Κατοικιών.
Σάββατο 25 & Κυριακή 26/11: Στη Νέα Σμύρνη από την Επιτροπή Πληγέντων, στις 11 π.μ., με διανομή κατ’ οίκον.